Redirecting Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego - WOLONTARIAT

Czy wiesz, że prawo do edukacji seksualnej jest elementarnym prawem człowieka?


Czy zgadzasz się, że należy zapewnić młodym ludziom dostęp do rzetelnych informacji, które umożliwią im zrozumienie własnej seksualności, pomogą uchronić się przed niepożądaną ciążą, zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, wykorzystaniem seksualnym i przemocą oraz pozwolą osiągnąć dojrzałość niezbędną do podejmowania odpowiedzialnych decyzji?


NASZA FUNDACJA SZKOLI EDUKATORÓW SEKSUALNYCH


W bezpłatnym kursie zorganizowanym przez nas w dniach od 25 do 30 czerwca wzięło udział 25 osób, w większości absolwentów lub studentów ostatnich lat psychologii, pedagogiki i studiów pielęgniarskich.

 

 

Miło nam poinformować, że kolejna grupa ukończyła jesienny kurs przygotowujący do roli edukatorek i edukatorów seksualnych. Wszyscy na bardzo dobrym poziomie zaliczyli test końcowy i udowodnili tym samym, że są gotowi do prowadzenia zajęć z edukacji seksualnej i zdobywania nowych doświadczeń w praktyce.

Gratulujemy i witamy na pokładzie :-) 


Chętnych na kolejne edycje kursu zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.