Redirecting Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego - Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Witamy na stronie www.funpzs.org.pl należącej do Fundacji Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza. Prezentowana tu polityka zachowania poufności ma na celu przedstawienie stosowanych przez nas sposobów gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania danych, które Państwo mogą nam udostępniać w trakcie korzystania z witryny. Prosimy o zapoznanie się z całą treścią polityki zachowania poufności przed skorzystaniem z usług naszej witryny i podaniem jakichkolwiek danych.

 

 

Administrator Danych Osobowych

Administratorem Danych Osobowych zbieranych poprzez www.funpzs.org.pl  jest Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza.  Dokonując rejestracji w serwisie (zapisując się do listy subskrybentów naszych wydawnictw lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na wybrane wydarzenie medyczne), wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza  swoich danych osobowych, takich jak: imię i nazwisko, wykształcenie, numer prawa wykonywania zawodu (w przypadku lekarzy), adres zamieszkania, telefon kontaktowy, adres e-mail. Informujemy, że wszelkie dane osobowe i teleadresowe otrzymywane za pośrednictwem w.w serwisu internetowego, będą wykorzystywane wyłącznie przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza i nie będą sprzedawane żadnym innym firmom, podmiotom lub osobom fizycznym.

 

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań,  aby zabezpieczyć dane osobowe w trakcie przekazywania ich przez Państwa do naszej witryny oraz aby je ochronić przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem. Należy pamiętać o tym, że żaden przekaz informacji przez Internet nigdy nie jest w pełni bezpieczny czy wolny od błędów. W szczególności niedostatecznie zabezpieczony może być komunikat wysłany do lub z niniejszej witryny internetowej pocztą elektroniczną.

 

Użytkownicy serwisu

Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza pragnie zapewnić użytkowników serwisu, że przestrzega prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Osobom korzystającym z naszego serwisu zapewniamy ochronę danych zgromadzonych w trakcie współpracy i przypominamy, że od Państwa również zależy skuteczność tej ochrony. Należy zawsze pamiętać o zachowaniu w tajemnicy posiadanych haseł i loginów oraz o zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń i ustawień opcji internetowych.

 

Gromadzenie informacji

Korzystanie z witryny internetowej Fundacji Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza oznacza przyjęcie przez Państwa warunków niniejszej polityki zachowania prywatności. Za każdym razem przy przekazywaniu informacji za pośrednictwem niniejszej witryny wyrażają Państwo zgodę na zbieranie, wykorzystywanie i ujawnianie tych informacji zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych. Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza gromadzi Państwa dane wyłącznie w zakresie potrzebnym do realizacji jej celów statutowych.

 

Wydawnictwa elektroniczne

Na potrzeby osób zainteresowanych działalnością  naszej fundacji, najnowszymi metodami diagnostycznymi, leczniczymi oraz postępami w seksuologii i naukach pokrewnych. uruchomiliśmy kwartalnik specjalistyczny rozsyłany do subskrybentów drogą elektroniczną. Informacje wymagane do subskrypcji określa formularz zgłoszeniowy dostępny na www.funpzs.org.pl Poprzez podanie adresu e-mail użytkownik witryny wyraża zgodę na otrzymywanie na podany adres również informacji związanych z aktualnymi wydarzeniami i akcjami organizowanymi przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego i jej Partnerów zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204).

 

Linki do innych witryn internetowych

Witryna internetowa www.funpzs.org.pl może zawierać linki lub odsyłacze do innych stron internetowych, których nie obejmują postanowienia niniejszej polityki zachowania poufności. Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z treścią odpowiedniej polityki w przypadku każdej z odwiedzanych witryn internetowych.

 

Niepożądane treści

Dbamy o to, aby nasz serwis internetowy nie zawierały treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej. Serwis nie będzie także zawierać treści pornograficznych, niemoralnych bądź uważanych za nieetyczne.

 

Formularz kontaktowy

Użytkownicy strony www.funpzs.org.pl  mają możliwość zadawania pytań lub skontaktowania się z pracownikami Fundacji Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza. Fundacja przechowuje korespondencję z użytkownikami serwisu dla celów statystycznych oraz w celu jak najlepszej i najszybszej reakcji na pytania. Informujemy też o możliwości kierowania pytań i sugestii pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zmiany w polityce ochrony prywatności

Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza będzie informowała o zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wynikać ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych.